Regeneracja turbosprężarek Stargard

regeneracja turbosprezarek stargard

 

Regeneracja turbosprężarek Stargard

 


Większość uszkodzeń turbosprężarek pojawia się na skutek niekorzystnego oddziaływania na nie czynników zewnętrznych. Zatem przyczyną problemu nie jest samo urządzenie. Aby wyeliminować wszelkie nieprawidłowości i precyzyjnie określić źródło i wielkość defektu, regeneracja turbosprężarek dla Klientów ze Stargardu zawsze rozpoczyna się ustaleniem przyczyny awarii. Do najczęstszych należą m.in. za wysoka temperatura spalin, zanieczyszczenia oleju silnikowego, nieszczelny układ dolotowy, a także brak odpowiedniego smarowania łożysk.

 

Etapy naprawy – regeneracja turbosprężarek

 


Regeneracja turbosprężarek dla Klientów ze Stargardu to gwarancja zawsze profesjonalnie przeprowadzonych prac ze względu na wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i nowoczesne narzędzia oraz zaplecze maszynowe. Najpierw demontujemy turbosprężarkę, po czym oczyszczamy jej części składowe. Oceniamy poziom uszkodzenia i dokonujemy wymiany elementów, które tego wymagają. Montujemy głowicę turbosprężarki i przeprowadzamy test szczelności. Regeneracja turbosprężarek kończy się montażem i regulacją wartości ciśnienia doładowania.

 

Regeneracja turbosprężarek najczęściej spotykane problemy

 


Wieloletnie doświadczenie i nieustanne doskonalenie swoich umiejętności spowodowało, że jesteśmy w stanie na podstawie pierwszej diagnozy określić źródło i przyczynę problemu. Regeneracja turbosprężarek w Stargardzie przeprowadzana jest przez nas w przypadku wszystkich silników wysoko- i niskoprężnych niezależnie od modelu pojazdu. Najczęściej spotykamy się z wyciekiem oleju z turbosprężarki, jej zatarciem spowodowanej ograniczonym smarowaniem oraz uszkodzeniem mechanicznej turbiny. W wielu przypadkach dostrzegamy też mechaniczne uszkodzenie łopatki i luz na wałku turbosprężarki.
Regeneracja turbosprężarek w Stargardzie – gwarancja doświadczenia pracowników, maszyn i narzędzi o wysokiej skuteczności oraz szybkości naprawy. Jeżeli coś niepokoi Cię w pracy Twojego silnia, skontaktuj się z naszą firmą.

 

pzbannerpoczta

Tytuł Projektu: Dywersyfikacja działalności poprzez otwarcie profesjonalnego centrum napraw turbosprężarek i wtrysków szansą na rozwój firmy Diesel Service.
Program współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu OperacyjnegoWojewództwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013